17 Haziran 2015

TTNET Herhangi Bir Bildirim Yapılmadan Dondurulmuş Hattın Hizmete Açılması!

Taahhütle abone olduğum TTNET'e çalıştığım kurumun lojmanına taşındığımdan adres değişikliği talebinde bulundum. Elimde olmayan nedenlerle (teknik altyapı, idari izin) bu adrese hizmet sağlanamadı. Şubedeki iptal talebim sonrası ikna birimlerinin onayı ile bu hizmetin kesilebileceği söylendi ve ikna birimlerinin görüşmeleri ve verdikleri dayanaksız ve eksik sözler neticesinde hattı dondurma kararı aldık.

Beyanlarına göre 1 sene hattı dondurabilir ve hiçbir ücret ödemem gerekmez, 1 senenin sonunda yapılacak bildirim sonrası hat tekrar açılır veya iptal edilebilir denildi. Herhangi bir bildirim yapılmadan hat kullanıma açılmış ve vermedikleri bir hizmet için 90,25 TL fatura ödemem isteniyor.

Barış 100 Okunma

Cevaplar

  • Barış 21 Haziran 2015

    Konu ile ilgili yaptıkları bilgilendirme, biz kayıtları dinledik, otomatik açılacağını söylemişiz diyip geçiştirdiler. Ne olsa bizim kayıtları dinleme şansımız yok, ses kayıtlarını dinledikleri bile meçhul. Halbuki tekrar hattın açılmadan önce bildirim yapılıp yapılmayacağını ısrarla sordum. 

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 18.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön