16 Kasım 2013

TTNET Hergün Kesintisiz Hizmet Vermiş Gibi Fatura Çıkardı!

1. Ekim ayı içerisinde, ayrı günlerde sorunun TTNET'ten kaynaklı olduğu da ispatlı bir şekilde
2 (iki) defa 24'er saat internet bağlantısı alamadım. Müşteri hizmetlerinden bana verilmeyen hizmet bedelinin faturamdan düşülmesini talep ettim. Talebiniz alınmıştır denilip ay sonunda sanki bana her gün kesintisiz internet hizmeti sağlanmış gibi fatura çıkarıldı. Vermediğin hizmetin parasını niye alıyorsun muhterem?

2.8 MB'e kadar hızlı paketim 50 GB Adil Kullanım kotam var. TTNET bana 7 MB verebiliyorken;
3 MB ile veriyor. Durumu fark ettiğimde 8 GB kadar bu düşük hızda indirdim. Aradım tekrar 7 MB almaya başladım. Bana 8 GB kotamı geri vermediler.

Taahhüt bitsin TTNET'te durursam namerdim.

Birkan 81 Okunma

Cevaplar

  • Birkan'ın Teşekkür Mesajı24 Kasım 2013

    sorunumu ilk aşamada müşteri hizmetlerine ilettiğimde çözselerdi çok daha iyi olurdu. Allah'tan şikayetvar.com var.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön