07 Mayıs 2013

Ttnet Her Zaman Yüksek Fatura Geliyor!

40tl den anlaştığımız Ttnet faturası son 2 ay 88 tlden gelince Ttneti aradık bizim paketimizi kendi kafalarına göre limitsiz pakete geçirmişler . bizde bunu kabul etmedik. Geri çevirin paketimizi dedik . En az 5 kere yarım saatten fazla görüşme yaptık en sonunda dediler ki yeni üyelik yaptık eski üyeliği iptal ettik 180 tl üyelik iptal ücreti gelicek .

Bu fatura gelince bizi arayın ödenmiş sayacağız dediler. Yeni üyelikle yine ilk iki ay ücretsiz olacak dediler sonra da 44 tl den fatura gelicek dediler . Şimdi ise şubat ayı faturası gelmiş 249 tl mart ayı faturası gelmiş 48 tl . . Bu 249 tl neyin ücretidir ?Yeter artık Ttnet üyeliğim bittiği anda bir daha asla almayacağım.

Deniz 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön