22 Ocak 2014

TTNET Her Sene Aynı Sorunla Uğraşmaktan Bıktım

Daha önce de şikayetçi oldum ama yapılan çözüm yeterli değil. Sadece firmanın yapmış olduğu yanlış cezai bedel düşüldü. Ancak hattımın taşıma sürecinden doğan kullanılmayan günlerin bedeli kesinlikle düşülmedi ve sadece internet faturam için geçerli bir durumdur. Ben yaklaşık 15-20 gün internetimi kullanamadım. Niye 54 lira civarında faturam geliyor 20-30 lira civarında gelmesi gerekliyken? İlgililer düzeltme yaparlarsa sevinirim.

Aksi taktirde tüketici haklarına gideceğim. Her sene bunlarla boğuşmaktan bıktım.

Hüseyin 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön