28 Eylül 2013

TTNET Her Gün Defalarca Aramayı Bırakın!

Sayın TTNET Yetkilisi;
Otomatik aramayı beceremiyorsunuz ve insanlara gına getiriyorsunuz. Eğer otomatik aramanın nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz danışmanlık yapabilirim. Arama yaptırıyorsunuz telefona cevap veriyorum kapanıyor ve bu arama üst üste en az 4-5 defa gün içerisinde tekrarlanıyor.

Mantıksız bir iş yapıyorsunuz ve defalarca arama yapılmamasını söylediğim halde aynı şeyi
yapmaya devam ediyorsunuz yeter artık aramayın sizin mantıksızlıklarınız ile uğraşmak istemiyorum. Her arandığımızda telefonu açtığım gibi hakaret mi edelim ne yapalım? Yok mu aranızda bu dediklerimi algılayacak bir insan?

Levent 555 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Levent 28 Eylül 2013

    Hızlı bir geri dönüş oldu umarım daha arama yapılmaz. Bazı şeyleri bir yerlere şikayet edilmeden önce gerçekleştirmiş olmaları aslında daha fazla memnun edici bir durum olurdu. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön