01 Kasım 2013

TTNET Her Gün Bağlantı Kopma Problemi Yaşıyorum!

Ayın 14'ün de bağlatmış olduğum fiber interneti hergün kopmalar ve Wi-Fi ile bağlanamama problemi yaşıyorum. Her gün 1 kere TTNET müşteri hizmetleri ile görüşmezsem o günüm kötü geçiyor.

Az önce yine müşteri hizmetleri ile görüştüm gerekli yönlendirmeyi yapacakları söylediler her zamanki standart şey yarım saat sonra internet im gelir sabah yine aynı olur ve ben akşama yine ararım.

Bin pişman oldum bağlattığım için. Bu bahsettiklerim her gün yaşanıyor her gün kayıt açılıyor sonuç yine aynı...

Selcuk 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön