10 Şubat 2015

TTNET Her Ay Fatura Artışı!

20 gün önce bir TTNET görevlisi beni arayım beyefendi siz çok fazla internet kullanıyorsunuz, ay sonuna kadar hızınız düşüyor ve yavaşlıyor dedi. Hiçbir ücret alınmadan sadece onu bırakın ben 7 veye 8 senedir TTNET kullanıyorum bugün internetini yeni bağlatan bir kişi 50 TL'ye sınırsız internet kullanıyor, biz 85 TL'ye kullanıyoruz.

Bundan 4 ya da 5 ay önce 62 TL daha sonra 75 TL daha sonra 82 TL şimdi de 92 TL oldu faturam, bakalım kaç paraya kadar yükselecek daha. Gereğinin yapılmasını talep adıyorum, yoksa bende hakkımı başka yerlerde arayacağım. TTNET bu şekilde giderse müşterisi kalmayacak.

Aynur 1.047 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Murat Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön