12 Mayıs 2014

TTNET Her Ay Faklı Bir Fatura.

TTNET normal faturamın 54 tl olmasına rağmen benden her ay farklı bir miktar almaktadır, ev telefonunu kullanmamama rağmen bana verdikleri cevap şehirler arası konuşmuşsunuz bilmem ne. Benim cep telefonum var lazım olsa oradan konuşuyorum zaten. Siz kimi yanıltıyorsunuz?Konuşmuş olsam bile aylık bedava dakikalardan bahsediyorsunuz. Onlar asılsız o zaman? Akşam 7 sabah 7 deyip duruyorsunuz hani nerede madem konuşmuşsam?

Ali 55 Okunma

Cevaplar

 • Ali 07 Haziran 2014

  sorun devam ediyor

 • Ali 16 Mayıs 2014

  çözüm sıfır

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön