22 Nisan 2013

Ttnet Her Adil Kullanım Kotası Sonrası İnternetim Hayal Oluyor!

Her adil kullanım kotası sonrası azami olarak 3 mbte çekilecek olan netim 0,20 gibi komik değerlere düşüyor ve internet her 10 dakikada bir düzenli kopuyor,benim adsl hattı ile ilgili sorun var,sosyal medyadan 18 kez şikayet ettim,bilfiil 23 kez arayıp şikayet ettim fakat şikayet kaydı oluşturmaktan öteye geçemedim,yahu biraz ilginiz varsa şu sorunu kökten çözün artık ben bıktım usandım taahhüt verdiğim için iptal da edemiyorum.

Tüm yapmanız gereken bir ekip yollayıp hattımı kontrol ettirmeniz telefondan çözülemiyor bunu 45 kere denedik. Artık trajikomik bir hale döndü bu iş eğer çözülemiyorsa abonelik iptalimin önünü açın en azından ben de kurtulayım siz de.

Sedat 68 Okunma

Cevaplar

 • Sedat05 Mayıs 2013

  20 yıldır aynı kutu var direkte aynı altyapıyı kullanıyorsunuz belli sıkıntı orda değiştirin artık yahu.

 • Sedat05 Mayıs 2013

  Öncelikle dünyadan yazıyorum uzaydan değil nitekim 3 aydır aynı sorundan müzdarip olmam ve hala çözülememesi trajikomik.Şikayetlerim 3 haneli rakamlara ulaştı lütfen duyun artık sesimi ve çözüm odaklı profosyonel ekiplerle muhatap olayım.1 günlüğüne düzeliyor internet sonra arıyorlar arıza devam ediyor mu yok diyorum tamam deyip kapatıyorlar ertesi gün aynı sorun. Benim sorunum büyük ölçüde kablonun geldiği direkte bulunan kutu ile ilgili yada interneti aldığım host yeri ile ilgili.Tek istediğim insani şartlarda kopmayan internet ne hız derdim kaldı ne de kalite. Lütfen bana bir iyilik yapın ve beni kaale alıp işinin ehli adamlarla muhattap edin beni direkt teknik ekip ile konuşayım çağrı merkezindeki şikayet kaydı oluşturanlarla değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 21.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön