TTNET Hep Sorun!

Burak G. |

1 ayda 10 gün sağlıklı bir şekilde internet kullanamıyoruz. Sürekli kopma, sürekli arıza, bu nedir 10 gün önce internet gitti arıza kaydı oluşturduk belki 100 defa görüşme sağladık bir yardım eden yok, büyük bir firma olduğunuzu bangır bangır reklamlarda bağırıyorsunuz hizmetiniz sıfır.

Parayı almaya gelince günü gününe faturayı kesersiniz 30 günde 10 gün bile kullanamadık interneti 70 TL fatura bu ne adaletsiz sistem. 9 gün tatil var personel altyapıda çalışma var diye belirtsin müşteri mağdur olsun umurunuzda değil, en kısa sürede sizden kurtulmak dileğiyle.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  15:50

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Eylül
  13:44

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.