TTNET Hep Sıkıntı Hep Sıkıntı...

Abdurrahman K. |

Ortalama 3 yıldır yalın TTNET internet abonesiyim sınırsız interneti de 6 aydır kullanıyorum sınırlı internete geçmek istediğimde bana 200 TL civarı bir ceza çıkarıyorlar daha önce de aynı işlemi yaptığımda herhangi bir ceza ödememiştim.

Müşteri hizmetlerini aradığımda F**** hanım bir alt pakete geçemeyeceğimizi söylüyor, bir gün sonra arıyorum internetimi iptal edeceğim diyorum M**** hanım da bir alt pakete geçebileceğimizi söylüyor demek ki işlem olabiliyor fakat onda da 200 TL ceza ödememiz gerektiğini söylüyorlar. Daha önce ödemediğim cezayı benden almak istiyorlar bu konu hakkında şikayetçiyim!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  16:54

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 11 Eylül
  12:21

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.