08 Mayıs 2013

Ttnet Hep Aynı Cevap!

Ttnet e bir problem iletiliyor veya bir şikayet yazılıyor. Şikayetleri okuyorum verilen cevaba bakıyorum. cevap hep ;

Müşterimizin sıkâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Ttnet A. S ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletiş[email protected] com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.
Saygılarımızla TTNET A. S.

Kopyala yapıştır müşteri hizmetleri işte. Müşteriyle ilgilenmeleri bu kadar. Çok pahalı İnternet, ilgisiz müşteri hizmetleri. Yüksek fiyat düşük kaliteli internet.

Hasan 49 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 15 Mayıs 2013

    evet aradılar dedim ki. interneti kapattırdım. tmm deyip kapadılar. hizmet bu işte. görüşülüp bilgilendirme yapılması bu işte. yazdığım şikayeti okumuşlarmı o bile meçhul.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön