29 Nisan 2015

TTNET Hep Aynı Bahane!

Sorun hala çözülmedi. TTNET 16 mbps olan paket hızımın sadece sadece 0,70 mbps'e kadar sağlayabiliyor. Mesafe uzak diye bahane üretiyor bu benim sorunum değil. O zaman gereken mesafeye santral kurmaları gerekmekte. 2-3 gün önce kendilerine 2 yıllık taahhüt verdim ve bu taahhüdün hız sorununu çözemezler ise iptal hakkımın olduğunu da belirttim ben öyle dememişim zar zor aldığım hızı düşürün demişim 2,13 mbps olan hızım 0,70 mbps düşmüş durumda. Yaklaşık 3 gündür hızım bu bunun ne demek olduğunu bana açıklamalarını gereken düzeltmelerin acilen yapılıp tarafıma bizzat arayarak açıklama yapmalarını istiyorum.

Sadettin 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 29.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön