18 Ağustos 2014

TTNET Henüz Hizmet Verilmemesine Rağmen Fatura Gelmiştir.

TTNET 70158**** numaralı abonesiyim. 2 ay önce yapılan sözleşmeden sonra evime henüz internet hizmeti verilmemiş olmasına rağmen evime 1 aylık sözleşme bedeli olan 45,75 TL fatura gelmiştir. Henüz hizmet verilmemiş olması sebebi ile kesilen bu faturayı kabul etmiyorum. Haneme derhal internet hizmetinin sağlanıp, hizmet olmayan döneme ait ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde sözleşmemin iptal edilip, sözleşme ile beraber verilen adsl modemin bedelsiz geri alınmasını istiyorum.

Nuriye 132 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön