17 Haziran 2015

TTNET Hem İnternet Hizmeti Yok Hemde İptal Edemiyorum.

04 Haziran'da taşınma nedeni ile nakil başvurusu yaptım. 7 günlük süre beklemem gerektiği söylendi. O süre 11 Haziran'da doldu. Bu tarihten sonra her gün aradım ve ne zaman hizmet sağlanacak dedim hep ekrana not aldılar şikayet kaydı oluşturdular ama hizmet bir türlü başlamadı. Artık yeter dedim ve iptal etmek istedim.

Bu sefer de hattınız beklemede iptal edemeyiz deniyor. Ben şimdi soruyorum. Ne hizmet veriyorsunuz, ne iptal ediyorsunuz. Altı üstü bir internet hizmeti için sinir hastası olacağım. Bu saatten sonra bedave verseniz de almam. Bir kuruş cayma bedeli de ödemeyeceğim.

Lutfu 116 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 24.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Lutfu 22 Haziran 2015

  Bu sitedeki şikayetim için iletişim merkezinden arandım. Dedim herhalde artık çözecekler. Sorunumu dinleyip size döneceğiz diye tekrar beklemeye aldılar. Şimdi şu soruma yanıt istiyorum. 

 • Lutfu 17 Haziran 2015

  Yukarıda cevap görüştüğüm çağrı merkezi çalışanlarının söylemlerinin aynısı. Bu ifadelere karnımız tok. En kısa süre sizin tarafta neyi ifade ediyor anlamadım. 11 Haziran'dan beri bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön