05 Şubat 2014

TTNET Hem İlgisiz Hem Çözümsüz!

Daha önce bu kanaldan bahsettiğim şikayetim üzerine TTNET benimle irtibat kurdu. Fakat halen inatla çözüm sunamayacaklarını söylüyorlar. Ve bulunduğunuz bölge müdürlüğüne gidin ve dilekçe verin diyorlar da bulunduğum bölge müdürlüğü dilekçeye gerek yok bekleyin diyor.

Süreyi soruncada 1 haftada olur 1 ayda olur bilemeyiz diyorlar. aynı apartman içinde internet(hatta fiber) kullanabilen bile varken ben TTNET yüzünden adsl bile kullanamıyorum. Mağduriyetimide belirttikçe TTNET ilgilenmemekte ısrar ediyor.arayan ttnet müşteri temsilcilerindende arayanlar bizim hizmet alanımız değil diyorlar. Kimi hizmet alanı olduğunu bile bilmeyen servis sağlayıcısından hizmet almak içinde uğraşıyoruz işte.

Ercüment 55 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment 05 Şubat 2014

    gerekli altyapı tesis edilene kadar karşılayamayacağınızı belirtmişsiniz ama gerekli altyapı tesisi ne zaman karşılanacak o konu halen muallak. bu konuda neden tam zaman veremiyorsunuz? neden altyapı çekemiyorsunuz

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön