15 Eylül 2015

TTNET Hayallerde 4.5G Gerçekler 8 Mbit!

10 yıldır ADSL hat kullanıcıyım. Geçen zaman içerisinde telefon GSM operatörlerinde GPRS hızından şu anki 3G ve daha üstü hızlara ulaştılar. 10 yıllık ADSL kullanmama rağmen hala bu hattı 8 mbit gibi komik hızlar da kullanmak zorundayım. Çevremdeki yerlere fiber alt yapısı ulaştı fakat benim semtime fiber ulaşmadı. Dağ da tepede bir yerde oturmuyorum. İstanbul gibi mega kentte fiber hariç her türlü alt yapıya sahip ve bu alt yapıyı kaldıracak yapıda olmama rağmen bizim gibi 10 yıllık kullanıcılara hala ADSL de bırakan ve fiber alt yapıyı getirmeyen Türk Telekom ve TTNET'e teşekkürler.

Ekrem 46 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem 19 Şubat 2016

    İ[email protected] adresine mail atmama rağmen hiçbir şekilde cevap alamadım. Kullanmış olduğum ADSL hat sürekli kopmalar yaşamaktayım. GSM numarasına SMS atmak ya da bilgilendirme yapmak sorunu çözmek anlamına değil, konuyu üstünüzden atmak anlamına geliyor. Sizden kalıcı bir çözüm istiyoruz. Şu ana kadar o kadar firma ile iletişim kurdum ve hepsi sorunumu kalıcı bir şekilde çözüm yolu sağladılar. Ama TTNET 10 yıldır son kullanıcıyı mağdur etmeye devam ediyor. Bana attığınız SMS veya mail sorunun çözümünü hiçbir şekilde sağlamıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön