12 Mart 2015

TTNET Hattınız Otomatik Aktif Olduğundan Faturalandırma Yapılmıştır, Deniyor.

Daha önce yaptığım şikayete verdiğiniz cevapta "14.06.2014 tarihinde hat
iptal başvurusunda bulunulmuş olup aynı gün Türk Telekom Müdürlüğü
kanalından hat dondurma sağlandığı tespit edilmiştir. 11.12.2014
tarihinde hat dondurma süresi sona ermiş olup bu tarihte hattınız
otomatik aktif olduğundan faturalandırma yapılmıştır. " demişsiniz.

Benim ADSL için 2 yıllık abonelik taahhüdüm vardı, 2 yıl kullandım ve
14.06.2014 tarihinde ADSL aboneliğimi sonlandırdım. Bu tarihten sonra da
hiçbir şekilde ADSL hizmeti almadım. Nasıl oluyor da TTNET tarafından adıma fatura düzenleniyor? Telefon hat dondurma süresi sona erdi ve otomatik olarak aktif edildi diye
ADSL aboneliği de mi aktif ediliyor?

Hamza 62 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hamza11 Mart 2015

  Olay en baştan yanlış zaten... Ben 14.06.2014 tarihinde hat iptal başvurusunda bulunmadım. Bu tarihte sadece 352 437 67 36 numaralı hat aracıyla almış olduğum ADSL hizmetinin kapatılması için başvuruda bulundum. o sırada Kayseri’de ikamet ediyordum ve başvuru sonucunda ADSL hizmetinin kapatıldığı ve bir daha fatura gelmeyeceği söylendi. Ben aynı gün hat dondurma talebinde bulunmadım. Böyle bir şey zaten mümkün olamaz çünkü ben 22.09.2014 tarihinde 296,25 TL tutarında sabit telefon faturası ödedim. 14.06.2014 tarihinde hat dondurma talebinde bulunmuş olsam yine siz hatalı duruma düşersiniz ve benim donmuş olan hattıma fatura çıkarmış olursunuz.

 • Hamza11 Mart 2015

  Hat dondurma talebinin bir son bulma tarihi olmuş olsa bile, bu olay hat dondurma süresi sona erdiğinde hattın otomatik olarak aktif hale getirilmesini gerektirir mi? Tam tersine, süre dolduğunda hattımın otomatik olarak iptal edilmesi gerekmez miydi? adsl kullanımıyla ilgili taahhüt süresi dolduktan sonra ADSL aboneliğimi iptal edip sabit telefon aboneliğimi kullanmaya devam edemez miyim? Ömür boyu ikisini birden kullanmak zorunda mıyım, ya da ikisini birden mi iptal ettirmek zorundayım?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön