06 Nisan 2013

Ttnet Hattınız Kaldırmıyor Bahanesi!

Ttnet kullanıcısıyım, 8 Megabite kadar olan kampanyadan yararlanmaktayım telefon hattım desteklemediği için 8 megabite kadar ulaşamayacağım söylendi ve 4 megabite sabitlendi. Bugün yükseltme teklifinde bulunuldu 16 megabit teklif edildi, hattım 8i bile desteklemezken nasıl böyle bir teklifte bulunabilirsiniz dedim.

Telefonu açan Ttnet i temsil eden şahıslar yetkili olmadığını belirtip konu hakkında bilgisi olmadığını söyleyip sürekli işleri başından savmaktadırlar, internetim tekrar kesilmeye başladı muhtemelen tekrar 8e kadar olan hattımın desteklemediği hizmeti sundular dakikada bir kopma yaşıyorum karşınıza işlem yapma yetkisi olan birisiyle konuşmanız mümkün olmuyor...

Muhammed 349 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed08 Nisan 2013

    Bana herhangi bir mail ulaşmamıştır...

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön