22 Mart 2014

TTNET Hattınız Beklemede.

İnternet hattım 2013 Haziran ayında gerçekleştiremediğim bir nakil yüzünden beklemede. Beklemede olan hattım yüzünden taahhütüm dolmasına rağmen internetimin iptali gerçekleştiremiyorum. Bunun sorun için 04.03.2014 tarihinde Afyon Müşteri Hizmetleri'ne bizzat gittim ve dilekçemi verdim. Çağrı merkezine kayıt oluşturdular ancak hala yanıt yok. Lütfen artık 2013 haziran'dan beri bekleme de olan hattım iptal edilsin. Haziran'dan beri bir hat nasıl beklemede olur yani aklım almıyor.

Elif 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön