23 Nisan 2014

TTNET Hattımı Kapattırmama Rağmen Hala Fatura Geliyor

Hattımı kapattırdım 2 ay önce. Yine fatura geldi başvurdum bana hattımın kapatılmadığını farklı bir tarifeye geçirildiğini söylüyorlar. Ses kayıtlarını inceleyin diyorum bana hata yok diyorlar. 2 ay önce söküp atmış olduğum TTNET yüzünden hala fatura geliyor.

Haklıymış gibi bana farklı tarifeye geçirilmişsiniz diye bilgi veriliyor. Böyle bir firmaya hiç yakışıyor mu. Kendileri hata yaptıkları gibi insanlara saf muamelesi yapıyorlar. Hattı kullanmıyorum insan bakar zaten veri giriş çıkışı yok hata yapmışız der özür diler çağrı merkezinde çalışan 398 sicilli E** isimli personel abuk sabuk telefonda konuştu hiçbir çözüm sağlamadı. Gidin savcılığa başvurun diyor.

Kaan 66 Okunma

Cevaplar

  • Kaan 25 Nisan 2014

    İlgisiz ve müşteriyi dinlemeyen anlamayan çağrı merkezi...

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön