11 Haziran 2014

TTNET Hattımı Kapatmayıp Tahsilata Devam Etti.

55***5512 numaralı TTNET mobil hattını kullanıyorum. 16.03.2014 tarihinde TTNET Online İşlem Merkezi üzerinde bulunan menüden iptal başvurumu yaptım. Otomatik ödeme hesaplarımı incelediğimde hattımın iptal edilmediğini ve benden fatura sabit ücretinin alınmaya devam ettiğini gördüm. TTNET müşteri hizmetleri görevlisi ile görüştüğümde iptalin ıslak imzalı form ile yapılabileceğini, benim de bu formu doldurmadığım için hattımın iptal olmadığını söylediler.

Fakat online işlem merkezinden yaptığım başvuruda bu yönde hiçbir bilgilendirme yapılmadığı gibi işlem sonucunda da tamamlandı ibaresi bulunuyor. Ancak sonuç olarak TTNET'ten 2 aylık fatura bedeli ile ilgili mağduriyetimi çözmeye yanaşmıyor.

Yunus 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön