04 Eylül 2014

TTNET Hattımı Kapatmama Rağmen Borç Kesmeye Devam Ediyor!

Aralık ayının sonunda başka bir adrese taşındık. Ocak ayında hattımızı taşıtmak için başvurduğumuzda yeni adresimizde hat kutusunun olmadığını bu yüzden telefon ve interneti taşınamayacağını söylediler. Taahhütümüz de olduğu için hattı kapatmadılar. Taahhüt bitince hizmet alamadığınız ayların ücretleri size geri ödenecek bilgisini verdiler.

3 ay sonra Martta tekrar başvurunca hattı dondurdular. Bu 3 ayda 50 TL civarlarında 3 fatura daha boşuna ödedik. Ağustos ayında kapatma dilekçemizi verdik. Hattınız kapandı denildi. Fakat 1 ay sonra yine fatura geldi ve hattın kapanmadığı söylendi. Hizmet alamadığım ayların ücretlerinin tarafıma iade edilmesini ve hattın kapanmasını istiyorum.

Gökhan 595 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan24 Ocak 2015

  TTNET üzerinden aylar geçmesine rağmen hala hattın iptalini gerçekleştirmemiştir.

 • Gökhan13 Eylül 2014

  TTNET problemimizi çözüme dair hiçbir şey yapmamıştır.Sadece telefonumuza borç mesajlarını yollamaya devam ediyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön