13 Şubat 2014

TTNET Hattımı İptal Etmiyorlar!

Ben TTNET mağdurlarından biriyim, bir buçuk yıl önce TTNET e abone oldum ve bir yıl sözleşmeli paket aldım. İnternet'imi yaklaşık altı ay kullandıktan sonra adres değişikliği için nakil yapmaları için baş vurdum.

Acak nakil defalarca kez baş vurmama rağmen yapılmayıp ve her ay kullanmadığım internetin faturasını ödedim. Sözleşmem bittiğinde ise hattımın iptali için defalarca kez başvuru yapmama rağmen iptal edilmedi. Bir buçuk yıl olmasına rağmen hat iptal edilmeyip hala fatura geliyor. Hattımın iptalini istiyorum.

Ramazan 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön