21 Haziran 2013

TTNET Hattımı Dondurmuyor!

9. ay 2012 de Yalın NetLimitsiz internet kapsamına katılırken 1 yıllık taahhüt belirtmiştim. Fakat bu 1 yıl dolmadan 9 ayın sonunda hattımı 3 aylığına yazın dondurtucağımı ve tekrar 2013 ün 9.ayında açtıracağımı belirttim, buna karşılık hiç bir sorun olmadan bana hattımı dondurtup kalan taahhüt aylarını tekrar açtırdığınızda devam edebilirsiniz diyen "Isparta Dilara Bilgisayar Dilarabilgisayar.com" da bu duruma ithafen taahhütnameyi imzaladım ve işlemleri bu şirkette yaptık servisimizi başlattılar.

Bugün hattımı dondurmak için TTNET Müşteri hizmetlerini aradığımda kat'iyen imkansız diyerek bizi saf yerine düşüren bu 2 firmadan şikayetçiyim. Hattımın dondurulmasını talep ediyorum.

Emre 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön