25 Nisan 2013

Ttnet Hattımı Bekleme Durumundan Çıkaramıyor!

1888016610 numaralı adsl hattım online olarak yaptığım "hat kapama" işlemi sonrası bekleme durumuna geçmiştir. İşlem online olduğu için 10 gün içinde ıslak imza vermez isem hattım aktif edilmeli. Fakat benim hattım bekleme durumunda ve hattımın üzerinde hiç bir işlem yapılamıyor.

Adres değişikliğim dolayısıyla fatura işlemesin diye bu kapama işlemini yaptım ve yeni evimde kutu olmaması dolayısıyla 1 ay kutu bekledim. Evime kutu takıldı. 19.04.13 tarihinde hattımı transfer edin dediğimde hattınız beklemede görünüyor cevabını aldım.

Bekleme durumundaki hatta 24 ay sözleşme öneriyorsunuz!

Art niyetli olduğunuzu düşünüyorum ve 1 hafta içinde noter tasdikli dilekçe göndererek hattı kapattıracağım.

Mustafa 1.187 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa 27 Nisan 2013

  TTNET tarafıma 27.04.2013 cumartesi günü saat 17:05 sıralarında ulaşmıştır .Kendileri hattımın askıda olduğunu,sorunun ilgili birime aktarıldığını ve iş yoğunluğuna göre en kısa sürede konu ile ilgilenileceğini belirtmiştir. Tarafımın sorduğu aşağıdaki sorulara cevapları şu şekildedir. Ben---Hattım askıda tamam peki ne kadar sürecek? TEMSİLCİ---Tam olarak süre veremiyoruz. Ben---Pekala bu süreçte bana fatura kesilecek mi?Çünkü hizmet alamıyorum. TEMSİLCİ---Tabii ki kesilecek(sanki çok normalmiş gibi) Ben---Peki hattımı kapattırmak istiyorum ben o zaman.Ne yapmalıyım? TEMSİLCİ---Hattınız askıda olduğu için hattınızı kapattıramazsınız???????????????????????????????????? Hattım tamamen TTNET in sisteminden kaynaklı hata ile askıya alınmıştır ve şu an üzerinde hiçbir işlem yapılamamaktadır ki buna hattı kapatmak da dahildir.Ancak TTNET kendi hatalarından dolayı askıya alınan hattıma askıda olmasına rağmen ve hiçbir şekilde hizmet vermemesine rağmen fatura göndereceğini belirtmekte ve bifiil fatura göndermektedir. TTNET in teknik sorunları tarafımı zerre ilgilendirmemektedir.TTNET babamın firması değildir. TTNET 29.04.2013 tarihinde taraflarına noter tasdikli iptal dilekçesi gönderme fikrimi değiştirememiştir. Doğrudur an itibarı ile TTNET in göndereceği faturaları ''seve seve'' ödemek durumundayım.TTNET ise ihtarname gönderdiğim tarihten itibaren ödediğim tüm faturaları,dava masraflarını ve diğer tüm giderleri tarafıma ''seve seve'' ödemek durumundadır.Belki büyük meblağlar değildir fakat örnek olaylardır. Art niyetli olduklarını düşündüğümü biir kez daha belirtmek isterim.Kendilerinin müşteri ile ilgileniyormuş gibi görünme çabalarının altında tamamen göz boyama amacı yatmaktadır. Tarafım ile iletişime geçmesi üzere görevli Müşteri temsilcisi tarafımca yöneltilmiş finansal ve teknik konularda sorularımı bütünü ile üstünkörü cevaplamaya;zaten bildiğim konuları bana kibarlık kisvesi altında tekrar tekrar ısıtarak yedirmeye çalışmak haricinde hiçbir sosyal ve teknik ve de finansal donanıma haiz olamamıştır. Özür dileyerek (şikayetvar.com yönetiminden) kepazelik kelimesinin hakedildiği takdirde herkes için kullanılabileceğini ve hakaret niteliği taşımayabileceğini belirtmekk isterim. Eğer ''Kepaze'' kelimesinin gerçek hayatta karşılığı var ise bu kesinlikle TTNET isimli firmadır. İsmim Mustafa GÜNAR. T.C. kimlik numaram 22720578744 Telefon numaram 5325260214 Yukarıda kullandığım Kepaze kelimesinin anlamını biliyorum ve TTNET isimli firmanın bu sıfatı fazlası ile hakettiğini düşünüyorum.Sitenizden rica ettiğim konu şudur.Eğer sizin için hukuki bir sorun teşkil etmeyecekse ve sadece tarafım için hukuki sorun teşkil ediyor ise kepaze kelimesini filtreleme işleminden sonra lütfen kaldırmayınız. Cümle içinde kullanayım: TTNET sen ne kepaze bir kurumsun? dedi Mustafa GÜNAR sert bir ifadeyle. Saygılar ve sevgiler.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön