15 Kasım 2013

TTNET Hattımda Hiçbir İşlem Yaptırmıyor!

Paket değişikliği işlemi için TTNET'e başvurdum. Başvuruyu çağrı merkezinden aldılar. 7 iş günü içerisinde yapılacağı söylendi ama nerede 24 gün oldu hala bir işlemi gerçekleştiremediler. Tekrar çağrı merkezini aradım hattı iptal edin dedim.

Hattınız paket değişikliği için beklemede olduğundan bir işlem yapamayız dediler. Peki siz ne iş yapıyorsunuz? Paket değişikliği yapın diyorum kaç gündür yapmıyorlar. Hattı iptal edin diyorum iptal etmiyorlar ne olacak bu iş? Ya paket değişikliğini yapın yada hattı iptal edin!

Selim 35 Okunma

Cevaplar

 • Selim16 Kasım 2013

  Sözde paket değişikliği talebini kaydeden kişi en geç 7 işgünü içerisinde değişiklik sağlanır diyordu. 1 ay olacak hala bekletiyorlar. Bu kadar basit birşeyi dahi yapamıyorsunuz.

 • Selim16 Kasım 2013

  26 gündür bir paket değişikliği yapılamadı. Hala ilgili birim araştırıyor diyor. Kaç gündür ne araştırmasıymış bu ? altı üstü bir paket değişikliği. Hattı iptal edin diyorum iptal de etmiyorlar. Sözün kısası iş yapmıyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön