14 Mayıs 2013

Ttnet Hattım Kapatıldı!

Nisan ayının ilk haftası Ttnet'den gelen teklif üzerine kabul ettiğim ve şahsıma teslim edilen Ttnet Gezgin 3G hat+modem'in ilk kez kullanımına ihtiyaç duyduğum zaman çalışmaması üzerine Ttnet ile irtibata geçtim. Fakat Bayi veya Ttnet tarafından eksik girilen bilgiler sebebi ile açılan 3G hattın güvenliği sorgulanıp hattın askıya alındığını ve bunun sebebinin hat sahibini korumak için, hattın bilgim dışı açılmasından şüphe duydukları için kapatıldığını bildirdiler. 1 yıllık taahhütlü olan hattın ödemesinin bana ait olduğunu bildirdiler. Bunu müşterisini korumak için kapatan Ttnet sıfır kullanım bir hattın borcunu nasıl talep eder.

Seckin 189 Okunma

Cevaplar

 • Seckin27 Haziran 2013

  Durumda halen hicbir degisiklik yoktur inceleme malesef aylardir suruyor.

 • Seckin21 Mayıs 2013

  Gerekli bilgilendirme dediginiz standart prosedür malesef. İlgili arkadaslar inceleyip size donus yapilacak dediniz ve hicbir gelisme olmuyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön