19 Nisan 2013

Ttnet Hattım İle İlgili Problemlerin Çözülememesi!

Ortalama 3 ya da 4 yıldır Ttnet ADSL müşterisiyim.444 0 375 tarafından arandıktan sonra 8 mb Limitsiz sözleşmeli olarak bana satıldı ve o gün bugündür sorunlarım olduğunu belirtmeme rağmen halen çözülmedi.Kurumun çalıştığı teknik servis iş yerim ve kutu da yaptığı kontrollerden sonra bağlantımın sürekli kopmasının benim bağlantı aldığım kutunun 4 mb desteklediği ve bağlantının yükseltilince kopmalar yaşattığını söylemesiydi.

Ben müşteri temsilcilerine hem fazla para ödediğimi hem bağlantımın yavaş olduğunu belirtmeme rağmen ve her seferinde dönüş yapacağız deseler de arayan soran olmadı.Ve ben olmayan hizmeti satın alan biri olarak hattımı iptal etmek istediğim de cezai bedel talep edildi.

İbrahim 34 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim12 Haziran 2013

  Ne sorunum çözüldü ne iletişim kurdunuz.Hattımı ve üyelik sözleşmemi bana verilmeyen hizmetin paralarını ödeyip iptal ettirdim.Hattımı iptal ettirmeme rağmen halen fatura göndermeye devem ediyorsunuz.Artık yeter haksız yere benden fazla para almaktan vazgeçin iptal ettirdiğim hatta boş boş para alıp durmayın.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İbrahim19 Nisan 2013

  444 0 375 Çağrı merkezinizi defalarca aradım şikayetimi hem müşteri temsilcilerine hem de supervisiorlerinize bildirdim.Ama nedense bana dönen olmadı bağlantıma çözüm bulamıyorsanız bu bana alt yapısı olmadan sattığınız paketin cezai bedelini ödettirmeye neden çalışıyorsunuz anlamıyorum.Cidden artık iş yerimde internet hızından dolayı çok müşteri kaybettim.Bir de bana hem fazla fatura hem de cayma bedeli talep etmekten vazgeçin ve sorunuma en kısa zaman da bir cevap bulun.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön