05 Şubat 2014

TTNET Hattım Hala Açılmadı

İnternet başvurum alınırken 8 iş günü içerisinde bağlantımın açılacağını söylediler ama aradan bir aydan fazla zaman geçmesine rağmen hattım açılmadı. Müşteri hizmetleri şikayet kaydı oluşturmaktan başka bir işe yaramıyor. Hattımın sorununun ne olduğunu kimse bana bildirmiyor. Çözüm sunan da yok.

Bir ay işlerim aksadı, iş yerimle iligli sizin yüzünüzden mağduriyet yaşadım. Tüketici mahkemesine dava edeceğim.

Beyza 80 Okunma

Cevaplar

  • Beyza'nın Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

    TTNET müşteri temsilcileri şikayetimizi bir türlü aktaramadı ilgili birimlere. Yapabildikleri tek şey şikayet talebi göndermekti. Ne problemin ne olduğunu açıklayabildiler ne de daha yetkili bir çalışana bağladılar. Şikayetvar.com'a teşekkür ediyoruz, çünkü buraya yazdığımız şikayetin hemen ardından problemimiz çözüldü ve TTNET tarafından arandık.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön