13 Ekim 2014

TTNET Hattım Bir Türlü Bağlanmıyor.

19 Eylül de başvurduğum ve 2 sene taahhüt verdiğim bağlantım günler geçmesine sürekli tekrar edilen 14 gün yasal şikayet süresi dolmasına karşın nedense hala açılamadı!

İlk 14 günün sonunda beni hiç şaşırtmayan şekilde ' adresinizin hatalı olmasından dolayı başvurunuz gerçekleştirilememiştir , tekrar başvuru yapabilirsiniz ' diye mesaj geldi. Sinirlenmiş şekilde tekrar aradım ve adresimin doğru olduğunu teyit ettim. Bu durumu sadece yeni bir yasal süre kazanmak için söyledikleri besbelli ! Ayrıca sürekli mesaj ile bilmen kaç no'lu şikayetiniz için işlemleriniz diye mesaj atıyorlar. Onlarda asılsız tabi ki. Call Center'dan kesinlikle hiçbir yardım alamıyorum.

Volkan 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön