12 Aralık 2013

TTNET Hattım Bekleme Konumunda Kalmış!

İnternet hattımı kasım sonunda kapattım. Daha sonra TTNET'ten bir telefon geldi (sürpriz yapıyorlarmış) ve interneti 6 ay boyunca yarı fiyatına kullanabileceğim söylendi. Bu telefon geldiğinde kapatma işleminin üzerinden 3-4 gün geçmişti. Bu öneriyi kabul ettim ama hattım bir türlü aktif olmadı.

Sorun şuymuş, hattım tam kapanmadan (4 gün boyunca nasıl kapanamıyorsa), yeniden açma işlemi yapılmış, bu nedenle hat bekleme konumunda kalmış. Ve son 5 gündür bu sorun çözülemiyor.

TTNET taş devrinde kullanılan teknolojiye mi sahip? Bir hat açıp kapatmak bu kadar zor mu?

Deniz 51 Okunma

Cevaplar

 • Deniz17 Aralık 2013

  Soruna çözüm bulmadılar , bulmak gibi bir dertleri de yok. İlgileniyoruz diye cevap yazıp geçiyorlar.

 • Deniz16 Aralık 2013

  Bu sorun hala devam ediyor. sikayetvar.com'a bu şikayeti yazarken ttnet'in iletilen tüm şikayetleri cevapladığını gördüm ve yanlışlıkla ttnet'in şikayetlere çözüm bulduğunu düşündüm. Meğer tek yaptıkları cevap yazmakmış. İlgileniyoruz diyip bırakıyorlar. 2014'e gireceğimiz şu günlerde , telecom'da lider olmakla övünen bir firma , fiziksel altyapısı tamamlanmış bir hatta internet hizmeti vermeyi başaramıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön