30 Eylül 2014

TTNET Hattı Taşıyamadı!

Yalın internet hattımı taahhütüm bittikten sonra adresten taşındım. Daha sonra TTNET müşteri temsilci beni arayarak teklif sunup yeniden taahhüt yapmamızı istedi bende taşındığım yerde alt yapının olup olmadığını sordum bizim her yerde alt yapımız var dedi. Sonra hattımı taşımaya çalıştı taşıyamadı. Bana Türk Tekom'a gitmemi sorunun orada çözüleceğini söyledi. Türk Telekom'a gittim çözülmedi hattımı kapattırdım. Şimdi bana bir haftalık fatura geceğini söylediler. Müşteri temsilci hattınızı taşınmaz ise fatura ödemezsiniz demiş.

Alpaslan 236 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön