22 Nisan 2013

Ttnet Hattı Kapattırdım Fatura Geldi!

13 Mart 2013 günü Beyoğlu Telekom Müdürlüğü'ne gidip hem tivibu ev, web hem de internetimi kapatmak için başvuruda bulundum. İki işlem için de ıslak imzalı başvuru yaptım. Tüm cihazları teslim ettim. Buna rağmen mart ve nisan ayı için fatura geldi. İnternetimi kapatmamışlar ve benim hiç almadığım hizmet için fatura ödememi istiyorlar.

Yaptığım telefon görüşmesindeki itirazımda da sıkılmadan isterseniz şimdi iptal işleminizi gerçekleştirebiliriz diyorlar. Sanıyorum insanları yanıltmak üzere kurulu.İptal ediyorsun ama onlar kapatmayıp fatura çıkarıyorlar ve ödemeye zorluyorlar. İşin garip tarafı teslim ettiğim modem olmadan ben nasıl hizmet alıyorum?

Filiz 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön