18 Ocak 2014

TTNET Hatayı Düzeltmediği Halde Düzelttik Diyor

20 mbps internet aldım hiper net, son 2 aydır 600 ping var oyunlarda. Şikayeti yazdım, aradılar, modemi açık bırakın düzelteceğiz dediler hala yok düzeltmediler. Bir de utanmadan "sorunla ilgilendik, sorun düzeldi" bilmem ne diye şikayetin altına yalan yazmışlar. Bu yanlış bilgi veren firmadan hizmeti alamıyorum arkadaşlar, yalandan yere düzelteceğiz edeceğiz, 2 ay nedir ya ?

Oyun oynamak için, iş için aldım, ne iş ne oyun yalan oldum. Zararımı TTNET'e fatura edebilirsem ispatı bulduğum an yakacağım çıralarını. Aynı mahallede 3 kişiyiz, üçünüzde de aynı sorun vardı, onlarda düzeldi benim düzelmedi Saçmalık. Böyle bir hizmeti aldığıma pişmanım.

Sinan 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön