08 Ocak 2015

TTNET Hatalı Otomatik Ödeme Talimatı Sorunu.

TTNET sistemlerinde bir otomatik ödeme talimatım görünmektedir. Banka ile görüştüm (Yapı Kredi Bankası) böyle bir talimatımın olmadığı söylendi. TTNET talimatınızı banka ile konuşup iptal edebilirsiniz diyor ama banka talimatınız yok diyor. Olay kısır döngüye dönmüş durumda. Yeni bir talimatta oluşturmama TTNET sitemi müsaade etmiyor.

Telefonla aradım sorun çözülmedi. Online işlem merkezine yazdım, telefonla aradılar yine çözülmedi. Son çare buraya bir önceki şikayetimde yazdım. Yine aynı cevabı aldım, sorun çözülmedi. Banka ile görüşmem gerektiği iletildi. Banka genel müdürlüğüne yazılı başvurdum. Cevabı yazılı olarak aldım. Herhangi bir talimatımın olmadığı belirtiliyor.

Emre 1.112 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön