25 Haziran 2013

TTNET Hatalı İşlemi ve Kabalık Yapan Bayisi

23. 06. 2013 tarihinde TTNET müşteri hizmetlerini arayarak 2 ay ücretsiz 10 ay indirim kampanyasına geçiş yaptım. Müşteri temsilci arkadaşın hatası sonucu sabit hattıma bağlı olan İnternet hattım yalın hata çevrilmiş. Hatayı düzeltmek için müşteri hizmetlerini aradım. TTNET bayilerinden hatanın düzeltileceğini söylediler.

Üsküdar-Çarşı'da bulunan DEHA Telekom bayisine müracaat ettim. İlgili kişi bu işten bir menfaatinin olmadığını, nereden yaptırdıysam oradan düzeltmem gerektiğini söyleyerek kibarca dükkandan kovdu bizi. Müşteri hizmetleri ile tekrar görüşmem sonucunda yapılan hatanın düzeltileceğini ama bunun için zaman söyleyemediğini belirtti. Bu işlem ile telefon hattımda kapatılmış oldu.

Fatih 123 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatih 25 Haziran 2013

    3 gündür çözüm süreci devam ediyor. TTNet Çağrı Merkezi'nde çalışan Semra isimli bayanın yanlış işlemi ile sabit hattımız internet hattımızdan ayrılarak yalın hata çevrilmiş olup, sabit hattımız kapatılmıştır. Bu işlemin düzeltilmesi için Telekom bayilerine yönlendirildik ve eski hattımızda kullandığımız "Klasik Hat" adındaki paketin yeni abonelere verilmediğini, isteğim dışında (sözde yanlışlıkla) kapatılan hattımın tekrar açılması sonucu farklı bir paket ile açılıp, farklı ücretlerle devam edeceğini öğrenmiş bulunuyoruz. Art niyetli yapılmış bir işlemdir. Mevcut tarifemizin kasıtlı kapatıldığını düşünüyorum. Bu süreçte ne TTNet ne de Türk Telekom bize yardımcı olmuştur. Klasik cevaplar ile "şikayetiniz çözülecektir", "talebiniz oluşturuluyor", "değerlendirme aşamasında", tarafımıza dönüş yapılıyor. İçler acısı, rezalet bir durum. Hala sabit hattımız kapalı ve maddi zararımız büyüktür. Tarafıma gönderilen mail şudur: Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, 24.06.2013 tarihinde çağrı merkezi üzerinden bırakmış olduğunuz 140548833 bildirime ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön