07 Mayıs 2013

Ttnet Hatalı Faturalama Zincirleri!

Konuyla ilgili 20'den fazla kez 4440375'ten size ulaşmış olmama ve buradan daha öncede yazmış olmama rağmen, bu ay itibariyle yine adıma yeni bir fatura düzenlenmiş durumda. Her ay internet kullanmıyor olmama rağmen inatla bana fatura göndermeye devam ediyorsunuz. Sisteminizde 65 liralık şubat ayı faturam hala duruyor, buna itirazım hala sürmekte.

Mart ayı faturası olan 62.5 lira düzeltildi, ancak şuan nisan ayı faturası geldi 69lira. Her aradığımda 4440375i hiçbir kullanımımın olmadığını gördüklerini faturanın düzeltileceğini söylediklerini görüyorum. Ancak hala şubat ayı faturam düzeltilmediği gibi yenileri gelmeye devam ediyor. Dahası hiç kimse geri dönüş yapmıyor. Yeter artık çözün bunu.

Öner 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Öner 08 Mayıs 2013

    Daha ne kadar beklemem gerekiyor? Açık bir şekilde gerek sisteminizde gerekse faturaları düzenleyen bölümünüzde sorun var. 3.5 aydır mağdur durumdayım. Sözde kullandıkça günde 2.5 lira ödeyeceğim bir internet tarifesi bağladınız evime, ama hiç kullanmadığım halde faturalar daha ne kadar gelmeye devam edecek. Kendi kota takip sisteminizde bile en sonra IP aldığım tarih 11 Şubat 2013 görünürken nasıl siz bana hala faturalandırma yapabiliyorsunuz. Haksız yere gönderdiğiniz faturaları ödemeyeceğimden emin olabilirsiniz. Gerekli her türlü mücadeleyi mahkemelerde yapacağımdan sonuna kadar emin olabilirsiniz. Bu faturalar için gerekli düzenlemeleri yapsanızda yapmasanızda, bunları mahkeme yoluyla yapmak zorunda kalsanızda bundan sonra hayatım boyunca TTnet kullanmayacağım, hiç kimseyede kullanmaması gerektiğini söyleyeceğimden emin olun. Bu mesaj size yaptığım son uyarıdır. Bir sonraki şikayetimi bu tarz forumlar üzerinden değil bizzat BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) üzerinden yapacağım. Hala işe yaramıyor birileri size dur diyemiyorsa, tüketici mahkemesine başvuracağımı bildiririm. Bu size son uyarımdır. Mağduriyetimi gidermek için en ufak bir yaptırımda bulunmayan kurumunuzu şiddetle kınıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön