22 Nisan 2013

Ttnet Hatalı Fatura Üretiyor!

TTNET tutanak ile teslim edilen cihazlara teslim alınmamış gibi cihaz ücretlerini fatura ediyor. Müşteri hizmetlerine durum bildirildi (127702***) cevap yok , çözüm masasına tutanaklar ibraz edildi ( Zaten tutanakları dolduran çözüm masası , kendi doldurdukları tutanaklardan fotokopi aldılar, durumun vahimliği buradan belli) çözüm yok, fatura son ödeme tarihi 24. 04.

Faturanın iptali için TTNET in genel müdürlüğüne gidildi 23 Nisan tatili nedeniyle çalışan yok, nasıl bir hizmet sağlayıcısı firma nöbetçi dahi bulundurmuyor. Elimizde tutanaklar, haksız kesilmiş fatura için muhatap arıyoruz, muhatap yok.

Tugan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön