25 Şubat 2015

TTNET Hat Taşıma 1 Hafta Sürüyor!

TTNET yalın (telefonsuz) internet paketini başka bir adrese transfer ettirmek, 7 gün sürüyor. Çağrı merkezini aradığınızda sadece 7 gün sürdüğü bildiriliyor. Çözüm ve kolaylık adına herhangi bir yardım kesinlikle yok. Transferin Türk Telekom tarafından yapıldığı söyleniyor, telefonunu istediğimde biz veremeyiz 118 80'e para vererek öğrenebilirsiniz deniyor.

Neredeyse bütün işlerin internet üzerinden yapıldığı bir çağda transfer işleminin 1 hafta sürmesi çok uzun. Üye yapmak için günde 10 kez ararken, şimdi aynı cevabı ezberletmişler. Taahhüdüm bittiğinde umarım ararsınız.

Tuncay 67 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay 27 Şubat 2015

    Çözüm yok

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön