26 Nisan 2013

Ttnet Hat Sahibi Israrı!

Kampanyamın içerisinde McAafe antivirus programını indirmek için eski e-mail adresimi değiştirilmesini istedim hat babamın üzerine kayıtlı olduğu için hat sahibi ile görüşme yapıldı onay alındı bilgisayarımda olan antivirus programı nedeni ile McAafe antivirus programı yüklenmedi bu nedenle telefonu kapatıp programı silip tekrar aradığımda hat sahibi istendi bende yarım saat içerisinde zaten hat sahibi ile görüştünüz sistemden buna ulaşabilirsiniz tekrar hat sahibini çağıramayacağımı hat sahibi ile görüşmeden işlem yapamayacağını söyleyen çalışanınız işlemi gerçekleştirmedi ben sürekli hat sahibi babamı çağırmak durumunda değilim altı üstü bir antivirus programı hizmet kalitesi kesinlikle sıfır.

İsmail 120 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön