20 Nisan 2013

Ttnet Hat Kopması ve Hız Düşüklüğü!

189325** hizmet numaralı ttnet internet hattımda 1 nisan 2013 tarihinden bu yana sürekli kopma ve hız düşüklüğü başladı. Hız testlerim 1 mbps civarında gösteriyor. Tivibu ve İnternet arızası olarak ayrı ayrı olmak üzere 4440375 numaradan defalarca arıza bildirdim. Birkaç işlem yaptırıp hattınızda güncelleme yaptık şeklinde geçiştirildim.

Kopma sorunu hala devam ediyor. Eve gelen ekip modemde sorun olmadığını, bakır kabloların yoğunluğu kaldıramadığı, fibernete geçin tarzında ifade kullanmışlar. Anlaşılan o ki ttnetin problemi çözme yeteneği öneriden ibaret. 22 Nisana kadar çözüm getiremezlerse kablotv ve uydunete başvurumu yapacağım. Hizmet alamadığım için de Ttnet aboneliğimi iptal edeceğim.

Kadir 76 Okunma

Cevaplar

 • Kadir 30 Nisan 2013

  28 Nisanda modem değişikliği için tivibu ekibi geldi.Eski ve yeni modem arayüzünden değerleri kontrol etti.Ulaşılabilir hız 4765, adsl hızı 5724 ,hat zayıflaması 37 db... imiş. Bu değerlerle tivibu çalışmaz hattın ıslah edilmesi ttnet şebekeciler tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir dedi... 3 kez ttnetten ekip geliyor arızayı üstlenen yok... TTNet diğer tarafta fibernete geçin diye reklam yapıyor... 29 Nisan da tivibu aboneliğimi zorbela iptal ettirdim.10 gün içinde cihazlarını teslim edeceğim. Net kopması devam ediyor... Şafak 32...

 • Kadir 23 Nisan 2013

  Daha önce telefonla verdiğim arıza bildirimlerimde hattınızda ve modemde sorun yok denmişti.22 Nisanda son olarak İzmir Bahçelievler telekoma yüzyüze görüşmeye gittim. Çözüm masası Teknik Servise yönlendirdi.Teknik servis kayıtlardan kopmaları gördüğünü ve hemen tekrar ekip göndereceğini söyledi. Ardından tekrar çözüm masasına gittim.Görevli bayan arıza teşhisini yaptı. Tivibu modemi arızalıymış. Tivibuyla ilgili şirket yetkilisini yanımda aradı arıza kaydını açtığını ve modem değişiklik talebini söyledi. Beklemeye devam ediyorum... Ha bu arada TTNETİN İNTERNET VE TİVİBU HATLARINDA SIKLIKLA HERKESİN SORUN YAŞADIĞINI DA ŞİKAYET HATLARINDAN ÖĞRENMİŞ OLDUM. REKLAMLARDA HERŞEY NE GÜZEL ANLATILIYOR AMA İZMİRİN GÖBEĞİNDE TTNETİN VERDİĞİ SIKINTIYA BAK.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kadir 20 Nisan 2013

  Üç haftadır neredeyse 9-10 kez aradım her seferinde müşteri hizmetlerine ulaşıp derdimi anlatana kadar zaten 10-12 dakika geçiyor. Değişen ne? Değerlendirme yapılıyor... Güncelleme yaptık... Hattınızda sorun görünmüyor.! Ben de yeşillik olsun diye arıza bildiriyorum sanki... Ortada bir sorun var, o kadar aramama rağmen hala giderilemiyorsa söylenecek birşey yok

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön