23 Ocak 2014

TTNET Hat Kopmaları ve Hız Sorunu!

AKK'yı geçtikten sonra hızım düşürüldü. Fakat hızımın düşürülmesiyle birlikte kopmalar meydana gelmeye başladı. Online oyun oynayamıyorum, hat kopuyor durmadan. AKK'dan sonra da 3 mbps'ye indirilmesi gereken hızım 2-2,5 mbps'ye indirildi.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet 25 Ocak 2014

    Şikayetim hala devam etmekte. Lütfen bir an önce bu sıkıntımı giderin. Aksi halde başka bir servis sağlayıcıya geçeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön