17 Mayıs 2013

Ttnet Hat Kesilmesi!

Yaklaşık olarak bir ayı uzun süredir internet bağlantım sürekli olarak kesiliyor. 444 0 375 'e arızamı yazdırmama rağmen haberim olmadan arızamın durumunu öğrenmek için aradığımda çözüldü ses mesajı geliyor. Kabul etmeyerek arızamın devam ettiğini belirtiyorum. Bu döngü bir haftadır hergün devam ediyor. Artık 444'lü hatlarla konuşacak sakinliğim kalmadığı için buraya yazıyorum. Bu siteye dahi 8 dakikada girebildim.

Emre 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emre19 Mayıs 2013

    Arkadaşlar 13 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hergün 444 0 375'i arayarak arızama güncelliyorum. Son iki arıza kaydım hakkında bana ulaşılmadan cep telefonuma arızanız giderildi mesajı olarak bilgilendirme yapıldı. 19 Mayıs 2013 günü tekrar arıza kaydı açmaya çalışıyorum. Call center ilk defa duymuş gibi işlme yapıyor. Arıza kayıtlarımız bile saklanmıyor sanırım. Bu bir haftadır arızalarıma bir tane bile teknik servis elemanı gönderilmemesini anlayamıyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön