25 Ocak 2014

TTNET Hat Kesiliyor

Esenyurt fabrikamıza ait internet hattı sürekli kesintiye uğruyor. Haftada bir arıza kaydı bırakıyorum. Santralde sorun giderildi deniyor ama aynı sorun sürekli oluyor. Hatların yükseltilmesini istiyorum. Aksi takdirde bütün hatlarımızı başka firmaya geçireceğiz.

Volkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 29 Ocak 2014

    Ilgili birim aradi. 19 saattir bagliymisim. Cok buyuk marifetmis gibi bunu soylediler. Hattim yine gitti. Koskoca ttnet bunu cozemiyor mu? Acil donus bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön