TTNET Hat Kapatmak İşkence!

Köksal E. |

TTNET internet hattınızı kapatmak zorunda kalıyorsanız yandınız. İş yerimi değiştirip, taşınacağım için hattımı iptal için başvurdum ve bir haftadır eziyet üstüne eziyet çekiyorum. Önce Türk Telekom binasında sorguya çekildim; "Neden iptal ettiriyorsunuz? ", "Orada kimse kalmayacak mı? ", "Hemen mi taşınacaksınız, biraz daha zaman var mı? " Ardından 444 0 375 No. 'lu hattan 3 gün boyunca ısrarla arandım. Cevap vermedim aramaya devam ettiler. Merak ettim açtım, sorular devam ediyor; "İptal başvurunuz geldi, sebebini soruyoruz, faturalarınız mı yüksek? " Öfkeden deliye döndüm artık. İptal için başvuran bir abone bu kadar sorguya çekilmek zorunda mı? Sebebini özeline kadar açıklamak zorunda mı?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  17:16

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Köksal E.
  01 Eylül
  16:44

  Utanmazsınız,
  terbiyesizsiniz,
  müşteri memnuniyetinden bir haber ahmaklarsınız,
  hala abonelikten vazgeçirmeye çalışan, konuşmaları kale almayıp para toplamak için maymunlar gibi davranan yaratıklarsınız.

 • Köksal E.
  01 Eylül
  14:25

  Hala aynı şeyi yazıyor ve söylüyorsunuz. Çünkü yazılanları okumuyorsunuz ve orada hazırlanmış yazı metnini yollamaktan başka bir halt da etmiyorsunuz. Hala aranıyorum ve bana sorulan: "İnternet hattınızı neden kapattırmak istiyorsunuz 2016'ya kadar uzatalım" hepinize yazıklar olsun TTNET

 • Köksal E.
  01 Eylül
  11:54

  İnceleme başlatmanız bizi ilgilendirmiyor.
  Şu geri dönüşlerden, bıkkınlık veren aramalardan vazgeçin artık. Sizde kayıtlı bütün numaralarıma müşteri temsilcilerinizden çağrı kesinlikle ve kesinlikle istemiyorum.
  Sizin için müşteri memnuniyeti önemli ise, hizmet kalitesi önemli ise, isteklere saygı duymayı öğrenin. İnternet hattı kapattırma isteğimi işkenceye çevirmeyin. İnsanların özellerine bu kadar bulaşmayın. Para uğruna insanları vazgeçirmek adına teklifler sunmak için aramaktan usanın artık, biz usandık çünkü. Alternatifiniz olmadığı için size katlanmak zorunda kaldığımızı da unutmayın.

 • 31 Ağustos
  12:15

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.