07 Ağustos 2014

TTNET Hat Kapatma İşlemi.

Yalın ADSL internet hizmeti aldığım internet hattımın kapatılması için müşteri hizmetlerini aradım hattımın hizmetini durdurdular, bana TTNET ofisine gidip dilekçe vermemi söylediler. Dedikleri gibi dilekçemi verdim. Daha sonra beni müşteri hizmetleri aradı hattınızı donduralım dedi ama ben kabul etmedim.

Kontrol ettiğimde hattım hala açık görülüyor, arayıp kayıtların dinlenmesini talep ettim. Bana cevap olarak kayıtlar dinledi hattınızın dondurulmasını kabul ettiniz yönünde bilgi veriliyor. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum ve ilgili hattımın bir an önce kapatılmasını talep ediyorum. Gereğini bilgilerinize sunarım.

Gökhan 1.280 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön