TTNET Hat Kapama Ücreti...

Ali K. |

Biraz önce defalarca yazdım TTNET online işlemler menüsünden şikayetimi ama su anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz diye uyarı aldım,3 gün önce SMS aldım birikmiş 2 faturamı 3 gün içinde ödemediğim takdirde hattımın kapanacağına dair, bugün 3 üncü gün saat 16:10 faturamı ödedim, eve geldim baktım internetim açık tamam dedim hattım kapanmamış saat 21:00 civarları tekrar internete girdim, borcumdan dolayı hattımın kapatıldığı uyarısını aldım.

TTNET hat kapamaları neden faturalar ödendikten sonra yapıyor? Online işlemlerden BTK 'ya neden şikayet yaptırmıyorlar? BTK tarafından incelenmesi gerekiyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  12 Kasım
  19:11

  TTNET bilgi teknolojileri iletişim kurumuna yaptığım şikayet doğrultusunda şikayete cevaben faturama yansıtılan 24 TL açma kapama ücretini ilgili faturadan düşüldüğünü tarafıma bildirmiştir,

 • Ali K.
  30 Ekim
  15:28

  TTNET online işlem merkezindeki şikayet sayfası neden çalışmıyor bu konu hakkında da bir açıklama yaparsanız sevinirim TTNET

 • 24 Ekim
  11:29

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.