14 Mart 2013

Ttnet Hat İptalinden Kaynaklanan Alacağımızı Vermiyor!

Ttnet tarafından 07. 09. 2012 tarihinde kendi antetli ve barkodlu mektuplarında internet hat iptalimin ay içerisinde gerçekleşmesi nedeniyle 57, 1 TL' lik bir alacağım olduğuna dair yazı aldım. İade faturası ve tahsilat makbuzumuzla birlikte Türk Telekom ofisine gittiğimiz takdirde iademizin yapılacağı belirtilmişti.

Ama ne Türk Telekom ofisinde ne de Ttnet müşteri hizmetlerinden konuyla ilgilenen olmadı. Müşteri hizmetlerinden 108956213 numaralı şikayetimize rağmen sonuç alınamadı. Kendi alacakları olduğu zaman hemen ihtarı çekerler, fakat biz alacaklı olduğumuzda kimsenin birşeyden haberi olmaz.

Bahadır 93 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır26 Mart 2013

    Tarafınızdan sorunu çözmeye dayalı herhangi bir mail almadım. Sadece tıpkı buraya yazdığınız gibi şikayetimle ilgilendiğinizi belirttiğiniz otomatik bir mesaj geldi. Müşterilerinizi baştan savmak yerine, sorunlarını çözmeye odaklansanız sanırım daha çok müşteri memnuniyeti sağlarsınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön