27 Kasım 2013

TTNET Hat İptali Yapmıyor!

10 Kasım 2013 tarihinde TTNET adsl hizmetimi telefon ile iptal ettim. 10 gün içinde Türk Telekom müdürlüğüne gidip yazılı dilekçe ile de bunu yapmam gerektiği için geçen hafta da o işlemleri gerçekleştirdim.

25 kasım günü öğleden önce ise TTNET müşteri hizmetlerinden tekrar aranarak son bir teklif sunuldu bana. Ancak kesin olarak reddettim ve hattımın iptalini istedim. İlgili kişi bunun onayını benden aldı ama telefonu kapatmamdan 30 saniye sonra bana hattımın yeniden açıldığı ile ilgili sms geldi.

Gerek telefonda iki kere gerekse yazılı dilekçe ile iptal etmeme rağmen müşterisi ile resmen dalga geçer gibi tekrar hattımı kullanıma açan TTNET ve ilgili müşteri temsilcisinden şikayetçiyim.

Gökhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Kasım 2013

    Günlerce size gün içinde ulaşılıp sorun çözülecektir denmesine rağmen kimse dönmüyor ve hiç bir sorun çözülmüyor. Bu nedenle sadece internetimi değil ev telefon hattımı da iptal edeceğim

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön